Güzel ve Ferah Ortam Kokularını Keşfedin

Güzel ve Ferah Ortam Kokularını Keşfedin


Eski zamanlar bitkiler, çiçekler ve bunlardan elde edilen kokulara aromaterapi alanında tedavi yöntemleri olarak kullanılmıştır. Kokular insan bilinci üzerinde de oldukça etkilidir. Güzel bir anı hatırlama, bilincinizi rahatlama, ruhunuzu dinlendirme gibi birçok faydalı özelliği vardır. Kokuların etkisi tartışmasız çok önemlidir. Ferah, temiz ve güzel kokan ortamda daima kendimizi özel ve iyi hissederiz. Bu sebeple ruh halinizi değiştirecek evinizde güzel oda kokuları tercih edebilirsiniz. Doğanın tazeleyici etkisinden ilham alınarak tasarlanan kalıcı oda kokusu, yaşam alanlarınızın bir parçası olmaya hazır


Çubuklu Oda Kokularıyla Eviniz Her Zaman Mis Koksun
Ev ortamında veya iş ortamında kısacası yaşam alanınızda dinlenme, çalışma, odaklama gibi durumları oda kokularıyla pozitif bir yöne çekebilirsiniz. Mad parfüm tarafından özel geliştirilen harmanlar sayesinde yaşam alanınızı ortam kokularıyla bambaşka bir havaya büründürebilirsiniz. Ortamdaki enerjiyi anında değiştiren pozitif bir etki yaratan en iyi oda kokusu çeşitleri; çiçeksi, misk, okyanus ve baharat aromalarından oluşur.

 

Çubuklu Oda Kokusu Nasıl Kullanılır?
Tasarımlarıyla ve pratik kullanımıyla yaşam alanınızda dekoratif bir obje gibi de kullanabileceğiniz oda Mad Parfü’ün oda kokularını kendi kişisel zevklerinize ve deneyimlerine göre kullanabilirsiniz. Mad Pafüm’ün çubuklu oda kokuları, bambu çubukları sayesinde koku tüm ortama kolayca yayılır. Haftada bir bambu çubukları ters çevirerek kullanırsanız oda kokusu daha fazla ve yoğun koku yayar. Oda kokusunun verdiği kokuya göre oranını çubuklarının sayısını artırarak veya azaltarak ayarlayabilirsiniz. Kendi zevkinize ve yaşam alanınızın özelliğine göre en uygun oda kokularını keşfetmek için Mad parfüm mağazalarını ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hem dekoratif hem de odanıza mis kokusunu yayacak şık tasarımlı çubuklu oda kokusu çeşitlerini siz de keşfedin.

Etiketler: Ortam Kokusu
Eylül 06, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR